श्रीराम सुगर मिल्सका सञ्चालक सहित तीन जनाविरुद्ध पक्राउ गर्न पक्राउ पुर्जी जारी

काठमाडौं । रौतहटको गरुडामा रहेको श्रीराम सुगर मिल्सका सञ्चालकसहित तीन जनाविरुद्ध पक्राउ पुर्जी जारी भएको छ ।उखु किसानको बक्यौता रकम भुक्तानी नगरेको भन्दै उखु उत्पादक संघ समेत किसानहरुले श्रीराम सुगर मिल्सका सञ्चालकमाथि बुधवार ठगी मुद्दा दायर गराएका थिए । श्रीराम सुगर मिलका सञ्चालक हितेश गोल्छा, सञ्चालक विशाल अग्रवाल र श्रीराम सुगर मिल्स गरुडाका कार्यकारी उपाध्यक्ष पद्मकान्त झालाई पक्राउ गर्न पक्राउ पुर्जी जारी भएकोबताइएको छ । पक्राउ पुर्जी जारी भएका व्यक्तिहरुको खोजतलाशका लागी आवश्यक समन्वय भइरहेको प्रहरीले बताएको छ । मिलले आर्थिक वर्ष ०७१र७२ को १२ करोड, ०७५।७६ को २८ करोड ५० लाख र ०७६।७७ को ५० लाख रुपैयाँ गरी ४१ करोड रुपैयाँ तिर्न बाँकी रहेको बताईएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here