नगर प्रमुख शेख वकिलद्वारा विधालय भवन शिलान्यास


युवराज झा
गौर।रौतहटको परोहा नगरपालिकाका नगर प्रमुख तता नगरपालिका संघ प्रदेश २का अध्यक्ष शेख वकिलले अपांगता भएका वालवालिकाका लागि विधालय भवन शिलान्यास गर्नु भएको छ । परोहा नगरपालिका तथा छाया नेपालको साझेदारीमा सो भवन निर्माण हुन लागेको हो ।
परोहा नगर पालिका वडा नम्बर ६ लौकाहा भेडियाहीमा भवन निर्माण भई रहेका छन। सो विधालयको भवन बनाउन अठाइस लाख रुपैयाँमा तीन कठ्ठा जग्गा खरिद भईसकेका छन । भवन निर्माण कार्य परोहा नगरपालिका र छाया नेपालको संयुक्त लगानीमा हुन लागेको हो । भवन बनेपछि लगतै पढने पढाउने कार्य शुरु गरिनेछ । सो विधालयमा अपांगहरूलाई विशेष रुपमा शिक्षा दिनेछ । सुरुमा रौतहट क्षेत्र नम्बर २ र विस्तारै जिल्ला भरीबाटै अपांग वाल वालिका लाई अवासिय रुपमा भर्ना गरी शिक्षा दिने उदेश्य रहेको नगर प्रमुख शेख वकिलले जानकारी दिनु भयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here