विपदको बैठकमा प्रमुख एजेन्डा जिल्लामा दमकल थपाै

गाैर । जिल्ला विपद व्यब्थापन समिति राैतहटको बेठक गाैरमा प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण बहादुर शाहीको अध्यक्षतामा बसेका छन ।जिल्लामा दमकल थप्ने लगायतका विषयमा केन्द्रीत रहेका छन । वैठकमा जिल्ला समन्वय समितिका अध्यक्ष राम एकवाल राय यादव, गाैर नगरपालिकाका नगरप्रमुख अजय कुमार गुप्ता , चन्द्रपुर नगरपालिकाका नगरप्रमुख रामचन्द्र चाैधरी ,माैलापुर नगरपालिकाका नगरप्रमुख रिना कुमारी साह , गढिमाई नगरपालिकाका नगरप्रमुख श्याम प्रसाद यादव, माधवनारायण नगरपालिकाका नगरप्रमुख बीरेन्द्र प्रसाद यादव, नेपाल पत्रकार महासंघ राैतहटका अध्यक्ष प्रेमचन्द्र झा ,राैतहट उधोग बाणिज्य संघका अध्यक्ष पण्डित प्रसाद जयसवाल, डिभिजन वन कार्यालयका निमित्त प्रमुख अमरदेव प्रसाद यादव सिमा सुरक्षा वल प्रमुख सुरज सेन ओली,नेपाल सेना सेनानी अमर बहादुर थापा सहितका कार्यालय प्रमुखको सहभागीता रहेका छन ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here