सामाजिक विकास मन्त्री नबल किशोर साह र राजपा महासचिव राजीव झा द्वारा संयुक्त रुपमा कम्वल वितरण

जनकपुरधाम। प्रदेश नं २ का समाजिक बिकास मन्त्री मा. नबल किशोर साह र राजपा महासचिव राजीब झा द्वारा जनकपुरका विभिन्न ठाउँ मठ,मन्दिर,धर्मशालाको बाहिर,सडक पेटिमा सुतिरहेका ब्यक्तिहरुलाई चिसोवाट वच्न स्थलमै पुगी कम्वल अोढाएका छन। क्लोथ बैंक धनुषाको अध्यक्ष समेत रहेको महासचिव झाको सहयोग र सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी सरद कुमार पोखरेल ,राजपा नेपालका मनोज चौधरी,जिल्ला अध्यक्ष मण्डल सदस्य संजय सिंह,युवा नेता सुमित साह,सहायक प्रहरी उपरीक्षक रामेश्वर कार्की,सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक प्रकाश भट्ट,जनकपुर युथ क्लबको पुर्ब अध्यक्ष मनिष झा श्रीओम,धनुषा जिल्ला उपाध्यक्ष मनिष चौधरी,दिबाकर झा पत्रकार बटुक नाथ झा,अभियानी मनोज साह,व्यावसायि शंकर झा सहितको विशेष उपस्थितिमा धनुषा जिल्लामा जाढो बढे संगै समाजीक बिकाश मन्त्री र महासचिव राजीव झा ज्यु को विशेष प्रयासमा राती ९:३०देखि ११ बजे सम्म मुरली चौक राम मन्दिर वरपर, गंगा सागर,जानकी मन्दिर,जिरोमाइल,बस स्टेण्ड,बेला कुट्टी वरपर सडक पेटी सहित जत्र तत्र बिना न्यानो कपडा ओढि सुतेको ब्यक्तिहरुलाइ ३७ थान कम्बल बितरण गरेका थिए।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here