नव गठित विद्यालय व्यवस्थापन समिति अध्यक्ष राजकुमार दास तत्मालाई समुदायले बधाई तथाशुभकामना दिए

रौतहट । मावि नयाँ गम्हरिया श्रीपुर गरुडा ९ रौतहटमा नव गठित विद्यालय व्यवस्थापन समितिलाई समुदायले  बधाई  तथा शुभकामना दिएका छन् ।

सो कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्रदेश २का विकास समितिका अध्यक्ष रौतहट क्षेत्र४खका प्रदेश सदस्य अबुल कलाम आजाद,विशिष्ट अतिथि गरुडा नपाका नगर प्रमुख इन्नु राय यादव, जि शि वि तथा स ई रौतहट प्रमुख राम विनय कुमार सिंह,भूपू अध्यक्ष दीपलाल साह हरिनारायण सहनी ,सलाहुदिन मियाँ ,निवर्तमान र नव गठित अध्यक्ष राजकुमार दास तत्मा ,नगर शिक्षा संयोजक नागेन्द्र प्रसाद साह सह संयोजक मौजेलाल यादव वडा अध्यक्ष राजेश कुमार सहनीलगायत वडा सदस्य सर्फलाल पासवान ,बिसुनदयाल राय ,वडा सचिव मुकेश साह,भूपू वि व्य स सदस्य सलाहुदिन नव गठित सदस्य वसन्त ठाकुर ,कुसुम देवी ,अमिता देवी,सराजुल मियाँ ,अनिल यादव परशुराम राउत ,सदस्य सचिव प्रअ राम अधार पासवान लगायत शिक्षाप्रेमी समाजसेवी रामकिशोर साह,कौशर खान,सुरेन्द्र पटेल ,जोखु मियाँ ,प्रभु दास ,पनिलाल दास लगायतलाई सम्मान गरेका छन् ।

कार्यक्रम विद्यालयका प्रधानाध्यापक रामअधार पासवानको सभापतित्वमा उदघोषक शिक्षक गणेन्दु कुमार लाल कर्णद्वारा सम्पन्न भयो।

यसकार्यमा सहयोग गर्ने सम्पूर्ण समाजसेवी ,अभिभावक,राजनीतिकर्मी तथा शिक्षक स्टाफ एवम् प्यारा विद्यार्थी भाइबहिनीहरुलाई कोटीकोटी धन्यवाद र होली रङ्गमय शुभकामना गरिएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here