समता र समावेशी शिक्षा कार्यक्रम अन्र्तगत ५ दिने अधारभुत तालीम

चन्द्रपुर ।युनिसेफ विश्व शिक्षाको अर्थिक सहयोगमा ग्रामीण विकास केन्द्रद्धारा सन्चालित समता र समावेशी शिक्षा कार्यक्रम अन्र्तगत दुर्गाभगवती गा.पा शिक्षा युवा तथा खेलकूद शाखाको सहकार्यमा चन्द्रपुरको हिमालयन होटलमा ५ दिने अधारभुत तालीमको उद्घाटनसत्र रौतहटका प्रमुख जिल्ला अधिकारी इन्द्रदेव यादवले गर्नु भएको थियो भने कार्यक्रमवारे भनाइ विश्व शिक्षाका शुशिल कुमार यादव, शिक्षा अधिकृत सरोज गौतम र ग्रामीण विकास केन्द्रका नेक महम्मद ले दिनु भएको थियो भने यस सत्रको समापन ग्रामीण विकास केन्द्रका अध्यक्ष पारस हुसेनले गर्नु भएको थियो । यो तालिम ५ दिन मिति २०७७ । १० । २५ देखी २०७७ । १० । २९ सम्म मा चलेको थियो। यो तालीम प्रमाण पत्र वितरण सहित ग्रामीण विकास केन्द्रका अध्यक्ष पारस हुसेनले कार्यक्रमको समापन गर्नु भएको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here