रौतहटको बमनहर सडक खण्डमा मोटरसाईकल दुर्घटना ।


बिमलेश कुमार झा
श्रावण ०६ ,रौतहट
रौतहटको बमनहरको सडक खणडमा मोटरसाईकल दुघर्टना हुँदा तीन जान घाईते भएका छन् ।
ईशनाथ नगरपालिकाको वाड नं. ५ बस्ने लक्ष्मीनिया टोलको चालक अजम हुसेनले पैदल यात्री, जिल्ला रौतहट राजपुर नगरपालिका फतुहा २ बस्ने शेख जहरुललाई मोटरसाइकले ठक्कर दिँदा जहरुलले गम्भीर घाइते भएका छन्। बमनहर बिच सडक खणड भएर घरबाट जाने क्रममा पैदल यात्री शेख जहरुलाई मोटरसाइकलबाट ठक्कर लागेको हो। उक्त ठक्कर बाट मोटरसाइकल चालक सहित ३ जना गम्भीर घाइते बनेका छन् । घाइतेहरुलाई चेक जाँचका लागि जिल्ला अस्पताल गौरमा पठाईएको नेपाल प्रहरीले बताएका छन् ।
मोटरसाइकल चालक अजम हुसेनलाई समान्य चोटपटक लागेको प्रहरीले जानकारी गराएका छन्।
घटना बारे थप अनुसन्धान भईरहेको ईलाका प्रहरी कार्यलय राजपुरका प्रहरीले बताएका छन।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here