९ लाख जाली रुपैयाँ सहित ३ जना मानिस पक्राउ ।


मिति २०७८।०४।२४ गते गते अं.२०:०० बजेको समयमा प्रहरी चौकी मठिया महुलीयाबाट खटिएको प्रहरी गस्ती टोलीले जिल्ला रौतहट ईशनाथ नगरपालिका वडा नं.४ कालिमन्दिर नजिकै पैदल तथा सवारी साधनबाट आवत जावत गर्ने मानिसहरुलाई रोकी चेकजाँच गर्ने क्रममा भारतबाट नेपाल तर्फ पैदल आउदै गरेको निम्न स्थान वस्ने निम्न मानिसहरुलाई रोकी चेकजाँच गर्दा निजहरुको साथबाट नेपाली रुपैयाँ १००० दरको जालि नोट ९,९३,०००(नौ लाख त्रियान्नब्बे हजार) फेला पारी निजहरु समेतलाई नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको प्रहरीले जानकारी गराएका छन् ।
निम्न:-
१) जिल्ला धनुषा बट्टेश्वर गाउँपालिका वडा नं.४ वस्ने शियालाल वरई ठाकुरको छोरा अं.वर्ष ३८ को शत्रुधन वरई ठाकुर ।
२) जिल्ला महोत्तरी बर्दीबास नगरपालिका वडा नं.९ बन्द्रा पशुपतिनगर वस्ने श्रीराम विलोचन महतोको छोरा अं.वर्ष ३० को रन्जित महतो ।
३) ऐ.भङ्गहा नगरपालिका वडा नं.४ प्रेमनगर वस्ने सुफल महतोको छोरा वर्ष २५ को दिपेन्द्र कुमार महतो रहेको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here